Profesionální interiérová fotografie nemovitostí, interiéry bytů, fotografie komerčních prostor, kanceláří, obchodů, hotelů, developerských staveb určených k prodej či k pronájmu, potřebují mít především prvotní poutavé a profesionální fotografie.
Tuto službu zajišťujeme a provádíme po celé republice a v zemích EU. Náš fotograf na základě sjednané zakázky obratem vyjíždí zhotovit fotodokumentaci na základě požadavků.

V případě fotografování komerčních prostor, staveb, nabízíme služby profesionálního fotografa od převzetí stavby až po hotové finální dílo. Firma si zadává naše služby formou komplexnosti, čemuž se rozumí nabídka fotografování, tzv. časozběrné fotografie, kdy fotograf přijede nafotit "surovou" stavbu, pozemky a v průběhu celého stavebního díla, fotografuje pro Vás v časové ose celou zakázku, až po finální vyhotovení, na požádání i včetně předání stavby s oslavným přeštřižením pásky investora. Zde je dle dohody a požadavku sjedána individuální cena.
Fotografie pro realitní kanceláře sjednané pro zakázky fotografování bytů, domů, jsou nejpoptávanější službou interiérové fotografie. Fotograf po zavolání obratem vyjíždí na zakázku, nafotí ji, zpracuje, a odesílá hotová data pro tisk, web prezentace, fotografie určené k prezentacím realitních společností, včetně instagramu i faceboku.
Fotografování firemních prostor a prezentací formou vlastní reference je velmi specifický obor fotografie, který vyžaduje zkušenosti v oboru, zkušenosti s využitím světel, profesionální nadhled daného fotografovaného prostoru. Pokud potřebujete mít profesionálně zdokumentováno vše ve správném světle, s kvalitním nasvícením, a hlavně výsledná data v maximálních souborech, jsme tu my DESIGN ART FOTO pro Vás připraveni okamžitě vyrazit fotografovat Vaše požadavky, přání.

Nabízíme fotografování všech i větších nemovitostí s použitím profesionální HDR úpravy. Dostáváte následně digitálně zpracované fotografie v profesionální kvalitě, všech hlavních i vedlejších místností včetně detailních foto vizualizací. 

Cestovné účtujeme sazbou 4Kč bez DPH za ujetý km z místa podnikání, Olomouc.

V případě zakázky s vyšším počtem fotografií a sjednáním dlouhodobější spolupráce (realitní kanceláře a podobně), bude vytvořena rámcová smlouva, dle dohody na počtu finálních fotografií, zakázek. Napište nám, sdělte Vaše požadavky a přání, cenu Vám nabídneme k plné spokojenosti.

PORTFOLIO

Kanceláře, kancelářské prostory, firemní prostory

Jídelny, sportovní střediska, kluby

Bytové jednotky, domy, chaty, developerské projekty

Knihovny, školící centra, učebny

Nákupní centra, loby, hotely, penziony

Montážní haly, výrobní haly, firmy

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Náš telefon, email, jsou Vám k dispozici 24h pro konzultace, objednávky, dotazy.