O NÁS


Fotograf interieru a exterieru - DESIGN ART FOTO, realitní fotografie interiérů a exteriérů, Vám nabízí, reprezentativní fotografování firemních prostor, fotografování produktů v ateliéru i exteriéru, fotografie bytového designu, fotografie a fotografování exteriérů bytů, domů, průmyslových prostor, kanceláří i obchodních středisek, fotografování penzionů, hotelů, ubytování, hotelové komplexy, welness a spa.


Výslednou prací naší firmy je fotografie určená pro prezentaci prostor určených k prodeji i pronájmu nabízené nemovitosti, vašeho bytu nebo domu, fotografie určená také k prezentaci produktů firmy, reklamní propagace, billboardy, letáky a veškeré kampaně. 


Naše firma fotografování interiérů - DESIGN ART FOTO, spolupracuje s předními českými i zahraničními společnostmi, které potřebují nabízet svůj produkt široké veřejnosti, svým klientům, zákazníkům a my jim tím to vytváříme k nabídkám jejich služeb, dokonalý obrazový fotografický výsledek.

Rychle a spolehlivě

Prvním krokem pro sjednávání zakázek je kontaktování naší firmy s nabídkou spolupráce, poptávkou požadovaných služeb, a my se postaráme, aby vše bylo splněno k maximální míře spokojenosti.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

DESIGN ART FOTO

Ing. Martina Mráziková

majitel firmy


Miroslav Bednařík

fotograf  +420 775 130 471