O NÁS


Fotografování interiérů  - DESIGN ART FOTO, realitní fotografie interiérů a exteriérů, Vám nabízí, reprezentativní fotografování firemních prostor, fotografování produktů v ateliéru i exteriéru, fotografie bytového designu, fotografie, fotografování interiérů a exteriérů bytů, domů, průmyslových prostor, kanceláří i obchodních středisek, fotografování penzionů, hotelů, ubytování, hotelové komplexy, welness a spa, v neposlední řadě i reklamní a produktová fotografie. 

Nově od roku 2021 nabízíme jako jediní v České republice nafocení Vašeho produktu, interiérové nebo exteriérové fotografie v neuvěřitelných 96 a 187 megapixelech výsledného formátu, snímek o velikosti 16 736 x 11 168 pixelů na jeden snímek. Tato služba bude nabízena speciálně pro potřeby dokonalých velkoformátových tisků, projektování velkých formátů, tisk tapet v životní velikosti, tisk billboardů, plakátů a všeho, kde potřebujete dokonale ostrou fotografii fotografovaného objektu v reálně ostrém pohledu. Nabízíme Vám maximálně možnou, dostupnou špičku ve světě techniky, pro Vaši fotografii.


Výslednou prací naší firmy fotografování interiérů, fotografování nemovitostí je fotografie určená pro prezentaci prostor určených k prodeji i pronájmu nabízené nemovitosti, vašeho bytu nebo domu, fotografie určená také k prezentaci produktů firmy, reklamní propagace, billboardy, letáky a veškeré kampaně. 


Naše firma fotografování interiérů - DESIGN ART FOTO, fotografování nemovitostí spolupracuje s předními českými i zahraničními společnostmi, které potřebují nabízet svůj produkt široké veřejnosti, svým klientům, zákazníkům a my jim tím to vytváříme k nabídkám jejich služeb, dokonalý obrazový fotografický výsledek.
Rychle a spolehlivě

Prvním krokem pro sjednávání zakázek je kontaktování naší firmy s nabídkou spolupráce, poptávkou požadovaných služeb, a my se postaráme, aby vše bylo splněno k maximální míře spokojenosti.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

DESIGN ART FOTO

Ing. Martina Mráziková

majitel firmy


Miroslav Bednařík

fotograf  +420 775 130 471